Management

Management SimpleSite

Management

Výkonný ředitel
Morten Elk morten@SimpleSite.com

Technologie a rozvoj

Ředitel pro technologii
Thomas Petersen
thomas@SimpleSite.com

Prodej a partnerství

Ředitel pro marketing
Santi Roc Castells
santi@SimpleSite.com

Vývoj produktu a komunikace

Manažer pro produkty a komunikaci
Trine Andersen
trine@SimpleSite.com

Administrativa a podpora

Finanční ředitelka
Pia Skourup
pia@SimpleSite.com

Růst a Rozvoj

Vedoucí Růstu a Rozvoje
Jonas Bjerregaard Nielsen
jonas@SimpleSite.com

Vývoj Produktu

Vedoucí Vývoje
Michael Ørsted Svendsen
michael@SimpleSite.com